Мужские правила. Отношения, секс, психология ЄПідтримка Так ЄПідтримка
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі, Аніта Мурджані


Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі
Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі
новинка
Аніта Мурджані
Год выпуска: 2021
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-01-3
Переплёт: твердый
208 страниц
Цена: 220.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Відчуваєте, коли люди не щирі з вами? Можете відчути стан людини лише за її поглядом? Легко помічаєте, коли людина приміряє на себе різні маски й приховує своє справжнє обличчя? Якщо так, то ви емпат й частіше страждаєте від цього, ніж отримуєте переваги своєї особливості.

Емпати, не тільки відчувають емоції інших людей, але й поглинають їх – часом зі шкодою для себе. Як наслідок – сенсорні перевантаження, що викликають почуття розгубленості або низьку самооцінку. Їх готовність допомогти та догодити іншим може зробити їх жертвою опортуністів, або змусити віддавати більше енергії, ніж вони мають.

У книжці "Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі" спікерка та авторка бестселерів The New York Times Аніта Мурджані стверджує, що можна перетворити цей натиск емоційного тягаря на потужний інструмент. У той час, коли чуйність, доброта та співчуття дуже недооцінені, Мурджані допомагає емпатам орієнтуватися у перешкодах, з якими вони можуть зіткнутися, та визначитися зі своєю унікальністю.

У книжці "Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі" авторка з гумором та прикладами з особистого досвіду дає поради як заявити про свої справжні сили, не боятися бути самими собою й демонструє позитивну силу чутливості.

Про авторку:
Аніта Мурджані – міжнародна спікера, авторка бестселеруthe New York Times «Dying to Be Me», який заснований на особистій історії боротьби з раком.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Сила емпатів: переваги чутливості в цьому жорстокому світі, Аніта Мурджані" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov