Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого, Озан Варол


Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого
Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого
новинка
Озан Варол
Год выпуска: 2020
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-72-1
Переплёт: твердый
416 страниц
Цена: 240.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare На 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*
Думати як фахівець з космічних польотів – це мислити поза шаблонами, ставити під сумнів стереотипи й усталені патерни мислення, щоб досягати неможливого.

Одне з головних їхніх завдань – уявляння незбагненного та вирішення нерозв’язаного. Завдяки таким підходам людині вдалося ступити на Місяць, а космічні кораблі можуть долати мільйони кілометрів у відкритому просторі. І ці підходи можна застосовувати у різних професіях і сферах життя, щоб досягати результатів. Сьогодні існує низка інституцій, які впроваджують способи мислення, притаманні космонавтиці у свою модель бізнесу. Це допомагає розпізнавати дезінформацію та псевдонауку, бути креативним, розвивати критичне мислення. Приєднатись до цього кола може кожен, а як це зробити можна дізнатись з доступної і практичної книжки "Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого".


Про автора:
Озан Варол
— астрофізик, фахівець з космічних польотів, який здобув другу юридичну освіту та став університетським викладачем, фахівцем з кримінального, конституційного та компаративного конституційного права, його наукові статті здобули численні престижні наукові відзнаки. У вільний від академічної та викладацької роботи час Озан веде власний подкаст Famous Failure (Знамениті провали) і блог з персонального розвитку, ефективності та життєво-кар’єрного балансу, а також публікується у виданнях The Wall Street Journal, Newsweek, BBC, Time, CNN, The Washington Post, Slate, та Foreign Policy. Озан є популярним лектором і коучем, він працює з державними установами, недержавними організаціями та корпоративним сектором, викладаючи свою стратегію інновативного мислення та вирішення проблем.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Думай, як у NASA: звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого, Озан Варол" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov