Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло, Філіп Зімбардо


Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
рекомендуем
новинка
Філіп Зімбардо
Год выпуска: 2017
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-966-97633-6-5
Переплёт: твердый
584 страниц
Цена: 260.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*
Що спонукає хороших людей творить зло? Спираючись на історичні приклади і власні дослідження, автор знаменитого Стенфордського тюремного експерименту показує, як ситуаційні процеси і групові взаємодії людей з'єднуються в одну страшну силу, здатну превратить пристойних чоловіків і жінок в монстрів. Прояснює причини, що викликають ці небезпечні метаморфози, і Пропонуючи способи протистояння, Зімбардо малює явище у всьому його різноманітті, починаючи від посадових злочинів, жорстокого поводження з ув'язненим і тортур у в'язниці Абу-Грейб і Закінчуючи організованим геноцидом.
Провокаційна книга "Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло" безжально оголює природу людської поведінки і змушує нас замислитися над тим, на що ми насправді здатні - кожен окремо і разом з іншими, і по-новому поглянути на самих себе.

Відгуки експертів:

«Зімбардо заслуговує на щиру вдячність, адже віднайшов і витягнув на світло найтемніші, найпотаємніші закутки людської душі».
Вацлав Гавел (1936-2011), громадський діяч і політик, останній президент Чехословаччини (1989-1992) і перший президент Чехії (1993-2003)

«Усі політики... мусять це прочитати... Це неабияка книжка».
The Times (Лондон)


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло, Філіп Зімбардо" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov