Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Не примушуй себе. Альтернатива силі волі, Бенджамін Гарді


Не примушуй себе. Альтернатива силі волі
Не примушуй себе. Альтернатива силі волі
Бенджамін Гарді
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш Формат
ISBN: 978-617-7682-44-7
Переплёт: твердый
200 страниц
Цена: 215.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Щодня ми намагаємося боротися з поганими звичками: менше залипати у смартфони, відмовитися від пізніх походів до холодильника, кинути курити. Ми обіцяємо собі "з наступного тижня" більше рухатися, здоровіше харчуватися чи раніше лягати спати. А коли все це не вдається - звинувачуємо себе, списуючи на слабку силу волі. Автор цієї книжки переконує: припиніть силувати себе і спробуйте змінити коло спілкування. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності.

У книжці "Не примушуй себе. Альтернатива силі волі" автор покаже, як впливати на власне середовище і завдяки цьому досягати цілей.
Як змінити свої звички, навіть якщо у вас слабка сила волі.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, для всіх, хто цікавиться саморозвитком, мотивацією, прагне змінюватися та покращувати своє життя.


ПРО АВТОРА
Бенджамін Гарді
- письменник і колумніст. Дописувач ділових видань Forbes, Fortune, Fast Company, Business Insider. Здобуває докторський ступінь з організаційної психології в Університеті Клемсона (США).


ВІДГУКИ

У книжці показано, як розшукати неочевидні шляхи до успіху.
Раян Голідей, автор книжок "Зберігайте спокій", "Его - це ворог", "Напролом"

Ця надзвичайно практична книжка допоможе вам випрацювати бажану поведінку та сформувати оточення, у якому постійна творчість і безмежна продуктивність є нормою.
Forbes

ЦИТАТИ

Про удавану симпатію
Кожна ідея у вашій голові походить із того, з чим ви мали справу. Те, ким ви стаєте, і те, що робите зі своїм життям, обмежується людьми довкола вас та якістю споживаної вами інформації. Сміття на вході дає сміття на виході.

Про взаємодію середовища та особистості
Як взаємодіють тіло і свідомість, так і ви зі своїм оточенням впливаєте одне на одного. Змінюєте частину - змінюється й ціле.

С этой книгой чаще всего покупают:
Сила волі. Шлях до влади над собою

Сила волі. Шлях до влади над собою

Келлі Макгонігал
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
   
Цена: 227.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Не примушуй себе. Альтернатива силі волі, Бенджамін Гарді" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov