Ешь, двигайся, спи Чек-лист. Как избежать глупых ошибок, ведущих к фатальным последствиям Телефоны Бизбук - c 10 до 18 по будним дням
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути, Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер


Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути
Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер
Год выпуска: 2016
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7388-06-6
Переплёт: твердый
240 страниц
Цена: 175.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*
Чи уявляли ви колись "себе ідеального"? А що зробили для того, щоб таким стати? Можливо, ви хотіли присвятити час рідним або прочитати фахову книжку, але вже півтори години граєте в ігри на смартфоні. Давно мріяли схуднути, але не можете встояти перед запахом тістечок. Середовище постійно відволікає нас від мети так званими тригерами - ароматами, ґаджетами та іншими дрібницями. Як "перемкнутися" зі спокуси на бажану дію, а потім перетворити це в звичку, розповість автор книжки Маршалл Ґолдсміт.

Дієтологи пропишуть, що вам слід їсти, щоб схуднути, але не розкажуть, як дотриматися дієти в світі заманливої зовнішньої реклами та фасфудів. Лікар випише пігулки, але не проконтролює їх вживання. Маршалл Ґолдсміт розкаже, як за допомогою простої техніки "Щоденних запитань" (і її кількох модифікацій) впоратися зі своїми небажаними видами поведінки, здобути бажані і зробити все можливе, щоб бути щасливим.

Книга "Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути" для всіх, хто хоче змінити свої звички, впорядкувати життя і не жалкувати про ухвалені рішення. Особливо буде ефективною для лідерів та управлінців.

Про авторів:
Маршалл Ґолдсміт
- коуч кращих топ-менеджерів США, відомий бізнес-експерт, що входить до 50 найвпливовіших фахівців із менеджменту. Отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування в школі бізнесу ім. Келлі Індіанського університету. Видав кілька успішних бізнес- книжок, що були перекладені більш як тридцятьма мовами і опубліковані загальним накладом у два мільйони примірників.
Книжка "Перемикайся" написана Маршаллом Ґолдсмітом у співавторстві з літературним агентом і письменником Марком Рейтером.

Цікаві цитати:

Авторська обіцянка
Якщо я добре виконаю свою роботу в цій книжці, а ви - свою, то відбудеться дві речі: 1) ви наблизитеся до того, щоб стати такою особистістю, якою хочете бути; і 2) ви менше шкодуватимете.

Щастя там, де ми є
Ми вважаємо, що наше джерело щастя "десь там" (у нашій роботі, у більшій кількості грошей, у кращому середовищі), але, зазвичай, знаходимо його "десь тут", коли припиняємо чекати на когось чи на щось іще, щоб вони дарували нам радість, і беремо на себе відповідальність за це. Ми знаходимо щастя там, де ми є.

Відчуття образи
Змалку нас виховували вірити, що життя має бути справедливим, наші благородні зусилля і належна праця будуть винагороджені. Якщо ми не отримуємо належної винагороди, то здається, що нас обдурили. Розбиті сподівання породжують відчуття образи.

Лідер і послідовник всередині нас
Згадайте, як ви розпочинаєте свій день. Якщо ви схожі на більшість людей, то прокидаєтеся лідером із важливими планами на день. Ви навіть можете скласти список завдань. Дивлячись на нього, ви відчуваєте впевненість та мотивацію цього дня. А чому б і ні? У вас є план. План - це добре. У той момент ви функціонуєте як лідер. Але пізніше, впродовж дня, майже не усвідомлюючи, ви берете на себе іншу роль. Ви стаєте послідовником, людиною, яка має виконувати бажання лідера. Як лідер ви гадаєте, що послідовник усередині вас виконуватиме кожен наказ точно так, як його озвучено. І що ваше я-послідовник не матиме причин зазнавати невдач упродовж дня. (Зрештою, хто планує зазнавати невдач?) Ви ігноруєте можливість того, що працівник усередині вас може засмутитися через клієнта або колегу, може відволіктися на термінову ситуацію або просто не встигати через те, що зустріч затягнулася.

С этой книгой чаще всего покупают:
Прыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успеха

Прыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успеха

Маршалл Голдсмит, Марк Рейтер
Год выпуска: 2018
Изд-во: Олимп-Бизнес
в корзину
Только на 1 книгу
 
Лучшая версия себя. Правила обретения счастья и смысла на работе и в жизни

Лучшая версия себя. Правила обретения счастья и смысла на работе и в жизни

Маршалл Голдсмит
Год выпуска: 2016
Изд-во: Альпина Паблишер
в корзину
Только на 1 книгу
Цена: 407.00 грн. 
 
Цена: 254.00 грн. 

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути, Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 9 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, МТС (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov