Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними, Річард Флоріда


Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними
Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними
Річард Флоріда
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7682-97-3
Переплёт: твердый
320 страниц
Цена: 227.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Сучасні міста колонізували заможні й успішні люди, залишивши далеко позаду жителів сіл і містечок. Хаби, коворкінги і хайтек-інновації поглинули парки, магазини та кав’ярні. Розбудова міст і міських районів призвела до нестримного збільшення орендних плат і концентрації багатства.

У книжці "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними" економіст і соціолог Річард Флорида розглядає кризу, що спричинила нинішній тип урбанізації.

Книжка "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними" для всіх, хто цікавиться урбаністикою, розвитком міст, інноваціями.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Річард Флорида аналізуєвплив сучасноїурбанізації на економіку всього світу та пропонує варіанти, як подолати виклики сучасних міст.

ПРО АВТОРА
Річард Флорида
? теоретик урбаністики, професор Торонтського університету. Штатний редактор Atlantic, New York Times, Wall Street Journal, Economist. Автор книжки «Homo creativus. Як новий клас завойовує світ» («Наш формат»). У 2005-му Esquire назвав Флориду «найкращим і найяскравішим», а 2006-го Businessweek відзначив його як «голос інновацій».


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасними, Річард Флоріда" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov