Ешь, двигайся, спи Жесткий подход Дэна Кеннеди Телефоны Бизбук - c 10 до 18 по будним дням
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень, Леандер Кані


Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень
Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень
Леандер Кані
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7730-31-5
Переплёт: твердый
312 страниц
Цена: 319.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку

Після смерті Стіва Джобса більшість людей вважали, що Apple приречена. Однак компанія не просто втрималася на плаву, а й суттєво зросла та збільшила прибутки. Усе це під керівництвом нового СЕО - Тіма Кука, колишнього операційного директора Apple. На момент призначення Кук залишався в тіні. Він майже не давав інтерв'ю, не знімався в жодних промороликах і загалом був нікому не відомим. Ніхто ані в Apple, ані поза її межами не вважав його лідером, який був потрібен компанії. Чому саме його Джобс обрав наступником? Як Куку вдалося пом'якшити корпоративну культуру Apple, зберігши позиції компанії? У чому унікальність лідерства Кука?
У цій докладній біографії журналіст Ліендер Кені описує життя та кар'єру СЕО Apple, вивчаючи його шлях від непомітного менеджера до легенди бізнесу.

Для кого книжка
Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться біографіями видатних постатей, історіями успішних бізнесів, історією компанії Apple.

Про автора
Ліендер Кені
- журналіст, редактор онлайн-видання Cult of Mac, випусковий редактор Wired. Багато років висвітлює роботу компанії Apple. Автор книжок "Всередині мозку Стіва Джобса" та "Джоні Айв і культ Mac".

Цитати з книжки:

Про різницю між Тімом Куком та Стівом Джобсом
Джобс вважав, що розроблені ним продукти - вже достатній внесок у світ. Він вважав, що його робота на Apple важливіша, аніж будь-які благодійні внески. Натомість Кук бачив внесок у суспільство детальніше та складніше. Він завжди із неймовірною гордістю говорив про якість продукції Apple, але водночас згадував і про те, що користуватиметься своєю посадою виконавчого директора, щоб Apple була "на стороні добра".

Про знайомство зі Стівом Джобсом
Кук мав аналітичне мислення, але одразу захопився ентузіазмом та аурою Стіва. "Вже через п'ять хвилин розмови, мені хотілося викинути геть логіку й обачність і піти в Apple", - казав він. "Інтуїція підказувала мені, що можливість попрацювати із творчим генієм буває раз в житті".

Про стиль керівництва
Він зрідка підвищував голос, але на проблему накидався нестримно -він міг знесилити людину, ставлячи їй безкінечні питання.Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень, Леандер Кані" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 9 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov