Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за 5 днів, Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц


Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за 5 днів
Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за 5 днів
Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц
Год выпуска: 2019
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-32-5
Переплёт: мягкий
272 страниц
Цена: 190.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Технологію спринту створив дизайнер компанії Google Джейк Кнапп, і спочатку її використовували його колеги, творці відомих продуктів, як-от Gmail i Chrome. Її перевірили на сотні компаній, і врешті виклали докладну інструкцію у книжці "Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за 5 днів", яка стала бестселером. Автори не тільки до деталей розписують майже кожну годину з п’яти днів спринту, а й пояснюють, чому не працює брейнстормінг, як уникнути пасток у звичних процесах прийняття рішень, а також як адаптувати технологію спринту для будь-якої компанії, неприбуткової організації і навіть університетської аудиторії.

Про авторів:
Джейк Кнапп
працював в Google, потім перейшов в Google Ventures, де і розробив свою методику надшвидкого тестування нових ідей. З тих пір провів сотні "спринтів" для таких стартапів, як 23 and Me, Slack, Nest і Foundation Medicine.
Брейден Ковітц керував розробкою дизайну Gmail, Google Apps for business, "Google Таблиці" і "Google Тренди". Під час роботи в Google Ventures допоміг більш ніж 200 стартапам.
Джон Зерацкі працював дизайнером в YouТube і Google Ventures, пише про дизайн та продуктивності для The Wall Street Journal, Fast Company і Wired.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за 5 днів, Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov