Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію, Боб Дорф, Стів Бленк


Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію
Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію
Боб Дорф, Стів Бленк
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7552-67-2
Переплёт: твердый
512 страниц
Цена: 331.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Стартап - це не зменшена версія великих компаній. Насправді це унікальна форма бізнесу, яка потребує власних підходів до планування й запуску продуктів. Бізнес-експерт Стів Бланк, чию методику викладають у таких найбільших університетах світу, як Берклі та Стенфорд, та підприємець Боб Дорф в книзі "Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію" пропонують детальну покрокову інструкцію, як перетворити ідею стартапу на дієвий та прибутковий бізнес.
Це книга, де стартапер знайде відповідь на всі питання. У ній є практичні поради, детальні схеми, чеклісти, щоб перевірити, чи запрацює ваша ідея, знайти потенційних клієнтів для стартапу та навчитися просувати свій продукт як офлайн, так і онлайн.

Книжка "Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію" для всіх, хто цікавиться чи вже займається бізнесом, хоче перевірити та вдосконалити бізнес- процеси або побудувати бізнес з нуля.


ПРО АВТОРА
Стівен Бланк
- бізнес-експерт, лектор, один з авторів концепції Lean startup. Належить до 12 найкращих майстрів інновацій за версією Harvard Business Review.
Боб Дорф - підприємець, бізнес-тренер. Викладач Колумбійської бізнес-школи.

ВІДГУКИ

Написане в цій книжці мають упроваджувати всі, хто хоче уникнути швидкого закриття власного бізнесу.
Александер Остервальдер, співавтор "Створюємо бізнес-модель" і "Розробляємо ціннісні пропозиції"

Створюєте новий бізнес? Тоді зробіть паузу й ознайомтеся із цією книжкою! Ви в рази зменшите ризики та суттєво збільшите шанси на успіх. Стів Бланк і Боб Дорф створили справжню програму МВА для підприємця та інвестора в стартапи, бо коли я розповідаю про описані в довіднику принципи, найчастіше чую від досвідчених підприємців: "Де ж ви були раніше?".
Сергій Ноздрачьов, інвестор, підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи

ЦИТАТИ

Про розуміння стартапів
Подорож героя - це один із підходів до розуміння стартапів. Усі нові ком- паніі та нові продукти починаються з бачення - сподівань на те, що може бути, - та цілі, уявлення про яку мають лише кілька людеи. Саме за яскра- вим та натхненним баченням засновника можна відрізнити підприємця від гендиректора великоі компаніі, а стартап - від усталеного бізнесу.

Про бачення
Успішні стартапи також розуміють, що іхнє бачення - це лише набір не- перевірених гіпотез, які потребують підтвердження від споживачів.

Про пошук бізнес-моделі
Пошуком бізнес-моделі мають заиматися засновники, а не працівники. Наикращии шлях - щоб самі засновники вибралися з офісу та отримали ін- формацію з перших уст, сформували глибоке особисте розуміння того, чого насправді хочуть іхні потенціині споживачі, перш ніж замикатися на кон- кретному шляхові та заданих характеристиках продукту.

С этой книгой чаще всего покупают:
Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі

Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі

Майкл Ґербер
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
   
Цена: 267.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Священна книга стартапера. Як збудувати успішну компанію, Боб Дорф, Стів Бленк" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov