Ешь, двигайся, спи Жесткий подход Дэна Кеннеди Телефоны Бизбук - c 10 до 18 по будним дням
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Мета. Процес безперервного вдосконалення, Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс


Мета. Процес безперервного вдосконалення
Мета. Процес безперервного вдосконалення
рекомендуем
Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7552-92-4
Переплёт: твердый
448 страниц
Цена: 244.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*

Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете?
Книжка "Мета. Процес безперервного вдосконалення" покаже, як вийти зі складної ситуації. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффом Коксом, став класикою та допоміг трансформуватися сотням компаній по всьому світу. Книжка допоможе зрозуміти глобальні принципи, що застосовуються у виробництві, визначити слабкі місця вашого проекту та позбутися їх і навіть перенести нові підходи в особисте життя. Автори не пропонують готових бізнес-порад, а подають захопливу історію про людей, які намагаються зрозуміти, що рухає їхнім світом і як покращити цей процес.

Автор представляє читачам Теорію Обмежень Систем в формі роману, де головний герой, молодий керівник, повинен в найкоротші терміни змінити ситуацію на підприємстві і врятувати його від закриття. Що герою і вдається завдяки впровадженню в життя основних принципів ТОС і алгоритмів розумових процесів, які допомагають знаходити дієві рішення багатьох проблем як в бізнесі, так і в повсякденному житті.
Головний герой книги "Мета. Процес безперервного вдосконалення" молодий директор заводу Алекс Рого бореться за майбутнє свого підприємства, що знаходиться під загрозою закриття. Алекс переглядає традиційні підходи до оцінки ситуації і приходить до розуміння Теорії Обмежень (ТОС) - системного підходу до управління, що використовує логіку причинно-наслідкових зв'язків для визначення ключової проблеми (нерозв'язного конфлікту) організації. Перехід Алекса від боротьби з кризами до управління по Теорії Обмежень не тільки рятує завод від закриття, а й перетворює його в найуспішнішу фірму корпорації.

ЦИТАТИ

Про проривні ідеї
Генерувати проривні ідеї недостатньо. Більшим викликом є перевірити, чи справді така ідея може усунути всі небажані наслідки.

Про найслабшу ланку
Будь-яку організацію потрібно розглядати як ланцюг. І це найважливіше. Можемо відштовхуватися від цього. Оскільки міцність ланцюга визначається міцністю його найслабшої ланки, то перший крок до вдосконалення організації - визначити цю найслабшу ланку.


ПРО АВТОРА
Еліягу Ґолдратт
- науковець, педагог, мислитель, бізнес-гуру. Автор теорії обмежень, у якій описав концепцію постійного вдосконалення процесу для досягнення мети. Здобув магістерський і докторський ступені в Університеті імені Бар-Ілана.Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Мета. Процес безперервного вдосконалення, Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 9 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov