Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди, Джефрі К. Лайкер


Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди
Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди
Джефрі К. Лайкер
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7388-78-3
Переплёт: твердый
424 страниц
Цена: 256.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти.

Книжка "Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди" Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

Книжку Джефрі К. Лайкера перекладено 27 мовами. У світі продано понад 650 тис. примірників. "Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди" - книжка року за версією Інституту інженерів промисловості та Слоанівського центру досліджень промисловості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для керівників та підприємців, які хочуть вдосконалити структуру своєї організації та налагодити командну роботу. А також для тих, кому цікаво як "побудована" внутрішня кухня компанії Toyota - світового лідера і взірця для інших великих корпорацій.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Це ґрунтовна книжка, заснована на досвіді спостережень та аналізу діяльності компанії Toyota автором упродовж 20 років. Принципи Toyota - універсальні. Вони можуть використовуватися в будь-якій галузі для формування досконалої організаційної структури. Так, і у вашому бізнесі також. Ця книжка надихає на великі звершення.

ПРО АВТОРА
Джефрі К. Лайкер
- професор промислового й операційного інжинірінгу Мічиганського університету і президент Liker Lean Advisors. Його компанія - це мережа практиків, які вчать застосовувати принципи Toyota. Лайкер автор ще 7 бестселерів про менеджмент Toyota і лауреат 13 премій Шінго за свої книжки та статті.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Ця книжка допоможе зрозуміти, завдяки чому Toyota досягла успіху, і окреслить практичні ідеї, які ви можете використати, вдосконалюючи власний підхід до бізнесу.
Гері Конвіс, управління Toyota

Це найважливіша бізнес-книжка всіх часів.
Hubpages

Toyota - це такою ж мірою спосіб мислення, як і виробник авто.
USA Today

ЦИТАТИ

Про повторювані процеси
Переконання, що задля високої продуктивності організація повинна відмовитися від механістичних бюрократичних інструкцій і запровадити органічну систему управління, яка надасть ширші повноваження працівникам, дуже зашкодила багатьом організаціям у 1980-х та 1990-х. Філософія "Тойоти" засвідчила: аби з року в рік залишатися конкурентоспроможними лідерами своєї індустрії, потрібно мати життєздатні стандарти, які залучають працівників і розширюють їхні повноваження. Саме завдяки повторюваним процесам компанія зможе постійно вдосконалюватися.

Про кадри
Майбутніх лідерів треба плекати з власних кадрів. Інакше розвиток у довготривалій перспективі неможливий. Навіть коли "Тойоті" доводилося наймати керівників ззовні, то це були менеджери вищого рівня середньої ланки. Результати таких кроків, як правило, неоднозначні, але культура "Тойоти" така сильна, а в середині компанії майже всі керівники "прошиті" ДНК "Тойоти", що будь-кому, хто приходить з іншої компанії, доводиться або опанувати Філософію "Тойоти", або піти.

Про ощадливість
Ощадливість - це не відтворення інструментів "Тойоти" в конкретному виробничому процесі. Ощадливість - це розробка принципів, які підходять вашій організації, та їх дотримання з метою створення цінності для ваших споживачів і суспільства загалом. За цим, звісна річ, іде конкурентоздатність і прибутковість. Принципи "Тойоти" - чудовий початок для компанії, і сама "Тойота" використовує їх не лише на своїх складальних лініях. Наприклад, у наступному розділі я розповім про вузькоспеціалізовані сервісні організації, які користуються цими принципами під час розробки продуктів на замовлення "Тойоти".

Про чинники зовнішнього середовища
На жаль, є чинники, які можуть завадити розвивати ощадливість і навчання в компанії і перебувають за межами контролю керівників. Один із них - це ринок, на якому бувають спади, або ж окремі ринки для конкретних продуктів, які виробляє компанія. Інші чинники - війни, радикально нові технології, зміна політики уряду і т. д. Як видно з історії "Тойоти", компанії вдалося пережити різноманітні економічні й політичні ситуації. Міцна культура й філософія допомагають їй у цьому.

Про те, як досягти успіху
Розуміння успіху "Тойоти" та її систем покращення якості не означає, що ви зможете одразу змінити свою компанію, яка має іншу культуру й працює в інших умовах. Але "Тойота" може стати джерелом натхнення й прикладом того, наскільки важливо мати прихильність і сприяння на рівні керівництва й систему цінностей, що виходить далеко за межі миттєвих прибутків. "Тойота" - зразок того, як правильне поєднання філософії, процесів, людей і вміння вирішувати проблеми може створити компанію, що навчається. Я вірю: щоб досягти успіху в довготривалій перспективі, виробничим і сервісним компаніям слід бути компаніями, що навчаються.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди, Джефрі К. Лайкер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov