Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Шкура у грі, Насім Ніколас Талеб


Шкура у грі
Шкура у грі
Насім Ніколас Талеб
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7730-37-7
Переплёт: твердый
304 страниц
Цена: 285.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*
"Шкура у грі" - найновіша книга філософа та колишнього біржового аналітика Насіма Талеба. Ця книжка наразі завершує цикл "Невизначеність" ("Incerto"), до якого також входять "Чорний лебідь" та "Антикрихкість", вже видані раніше.
У новій книжці Талеб зосереджується на концепції справеделивого розподілення ризиків - кожен, хто приймає рішення, має не лише чекати винагороди за успіхи, але й бути готовим рівномірно розділити ризики від потенційних невдач. Ця ідея є універсальною і може застосовуватися як у бізнесі, зокрема ризик-менеджменті, так і в усіх аспектах життя.

Ви дізнаєтеся, що таке раціональність в складних системах і реальному світі, симетрія і асиметрія і в чому полягає логіка прийняття ризиків. Наповнюючи новим змістом звичні поняття, такі як "справедливе суспільство", "професійний успіх", "особиста відповідальність", і не боячись зачепити его визнаних кумирів, Талеб розвінчує лицемірні ідеї і дії апологетів військового втручання, інвесторів ринку цінних паперів і релігійних проповідників. На прикладах Хаммурапі та Ісуса Христа, римських і візантійських імператорів, Сенеки і Дональда Трампа Талеб показує, що найважливіше якість, що об'єднує прославлених героїв, самовідданих святих і геніальних бізнесменів, - не переносити ризик на інших.

ПРО АВТОРА
Насім Ніколас Талеб
- лівансько-американський літератор, науковець, колишній трейдер і біржовий аналітик, математик і філософ. Випускник Сорбонни та Вортонської школи бізнесу. Автор серії бестселерів "Невизначеність" ("Incerto"), до якої входять такі книжки, як "Чорний лебідь", "Антикрихкість", "Прокрустове ложе" та "Обдурені випадковістю". Талеб послідовно відмовляється від нагород, які йому присуджують, оскільки вважає, що вони перетворюють знання на спортивні змагання.


ЦИТАТИ

Про усунення диктатора від влади
Якщо не знайти способу відкинути весь емпіричний досвід, підтримка зміни режиму автоматично приведе до підтримки работоргівлі чи інших проявів деградації країни, які є типовими наслідками. Ми спробували цю так звану зміну режимів в Іраку й Лівії - і зазнали нищівної поразки. Зате ми досягли мети - "усунули диктатора". Це те саме, що медик вживлював би пацієнтові "помірковані" ракові клітини, аби вплинути на рівень холестерину, - і пишався би результатами лікування, коли в померлого пацієнта рівень холестерину справді виявився би близьким до норми.

Про ризик власною шкурою як обов'язкову рису правителя
Принцип ризику власною шкурою міцно вплетений в історію: усі полководці й ініціатори війн самі були воїнами, а громадами (з деякими винятками) керували ті, хто сам бере на себе ризик, а не нав'язує його іншим. Британська королівська сім'я пішла на те, щоб один з її нащадків принц Ендрю під час Фолклендської війни 1982 року ризикував більше, ніж "пересічні люди", виконуючи бойові завдання як пілот гелікоптера. Чому? Тому що статус зобов'язує: за традицією лордами стають ті, хто захищає інших, за особистий ризик отримуючи високе соціальне становище.

Про подолання проблеми Чорного лебедя
Ризик власною шкурою допомагає вирішити проблему Чорного лебедя й багато питань невизначеності на індивідуальному і колективному рівні: те, що вижило, довело цим свою стійкість до подій на зразок Чорного лебедя, однак усування ризику власною шкурою руйнує такі механізми селекції. Без ризику власною шкурою ми не спроможні усвідомити Мудрість часу, згідно з яким: 1) час усуває слабших і залишає міцніших і 2) тривалість життя міцніших зростає із часом.

С этой книгой чаще всего покупают:
Черный лебедь. Под знаком непредсказуемости

Черный лебедь. Под знаком непредсказуемости

рекомендуем
Нассим Николас Талеб
Год выпуска: 2016
Изд-во: Колибри
в корзину
Только на 1 книгу
 
Чорний лебідь

Чорний лебідь

Нассім Николас Талеб
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует Оставить заявку
Цена: 280.00 грн. 
 
Цена: 267.00 грн. 
Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті

Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті

Насім Ніколас Талеб
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
Антихрупкость. Как извлечь выгоду из хаоса

Антихрупкость. Как извлечь выгоду из хаоса

Нассим Николас Талеб
Год выпуска: 2016
Изд-во: Колибри
Временно отсутствует Оставить заявку
Цена: 267.00 грн. 
 
Цена: 259.00 грн. 
Рискуя собственной шкурой. Скрытая асимметрия повседневной жизни

Рискуя собственной шкурой. Скрытая асимметрия повседневной жизни

Нассим Николас Талеб
Год выпуска: 2018
Изд-во: КоЛибри

в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
 
   
Цена: 239.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Шкура у грі, Насім Ніколас Талеб" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Лайф (063) 227-24-47, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov