Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Чорний лебідь, Нассім Николас Талеб


Чорний лебідь
Чорний лебідь
Нассім Николас Талеб
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7279-56-2
Переплёт: твердый
400 страниц
Цена: 267.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Цілком очевидно, що життя - це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованим. Скільки їх "приїхало за розкладом"? Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стик- нулися зі зрадою, несподівано розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом? Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем.

"Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті" - бестселер New York Times і входить до 12 найвпливовіших книжок, написаних після Другої світової війни, за версією Sunday Times. "Чорний лебідь" перекладено 32 мовами світу.

Рекомендовано всім, хто цікавиться теорією ймовірності, математикою, філософією та літературою.

Чому ця книжка:
"Чорний лебідь"
- це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності. Усі непередбачувані події Насім Талеб називає Чорними лебедями. Він уважає, що саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Фінансовий гуру й філософ переконаний, що аби досягти успіху, треба знати, як приручити Чорних лебедів. Талебу вдалося продемонструвати свою теорію на практиці: під час фінансової кризи 2008 року компанія, на яку він працював, заробила (а не втратила!) півмільярда доларів.

Про автора:
Насім Ніколас Талеб
- лівансько-американський літератор, науковець, колишній трейдер і біржовий аналітик, математик і філософ. Випускник Сорбонни та Вортонської школи бізнесу. Автор серії бестселерів "Невизначеність" ("Incerto") з чотирьох книг: "Обдурені випадковістю", "Чорний лебідь", "Прокрустове ложе" та "Антикрихкість". Талеб послідовно відмовляється від нагород, які йому присуджують, оскільки вважає, що вони перетворюють знання на спортивні змагання.

С этой книгой чаще всего покупают:
Шкура у грі

Шкура у грі

Насім Ніколас Талеб
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
в корзину
Только на 1 книгу
 
Чорний лебідь

Чорний лебідь

Нассім Николас Талеб
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует Оставить заявку
Цена: 285.00 грн. 
 
Цена: 267.00 грн. 

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Чорний лебідь, Нассім Николас Талеб" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov