Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ, Ави Йориш


Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ
Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ
Ави Йориш
Год выпуска: 2019
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-17-2
Переплёт: твердый
272 страниц
Цена: 200.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
В книзі "Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ" Аві Йоріш, підприємець та експерт із Близького Сходу, розповідає про винаходи, які покращують життя мільярдів людей у цілому світі, допомагають годувати голодних, лікувати хворих, рятувати життя. Це історії про відвагу та завзяття винахідників у медицині та сільському господарстві, обороні та енергетиці. Це історії країни, яка, шукаючи рішення для своїх локальних викликів і проблем, знайшла рішення, що стають у пригоді за тисячі кілометрів від Ізраїлю. Це і мобільні команди парамедиків, які встигають туди, куди не встигає звичайна «швидка», і система крапельного зрошування, і глибинне стимулювання мозку, і системи кібербезпеки.

Аві Йоріш пояснює, як працює специфічна ізраїльська культура інновацій, у підґрунті якої – релігійне переконання, що добрі євреї мають направляти світ, tikkun olam. У сучасній інтерпретації ці слова давньої молитви означають шукати рішення для складних проблем у медицині, рятувати довкілля і зберігати активну громадянську позицію. Для героїв та героїнь цієї книжки — лікарів, науковців, агрономів, ботаніків, інженерів, юдеїв, християн і мусульман — «направляти світ» стало головною метою.

Про автора
Аві Йоріш
- старший науковий співробітник Американської ради з міжнародних відносин і підприємець, засновник компанії IMS. Він є авторитетним експертом по глобальним тенденціям в арабському світі, радикального ісламу, боротьбі з тероризмом і тіньового фінансування. Має досвід роботи в міністерствах фінансів і оборони США. Здобув освіту історика в Бінгемтонском університеті, ступінь магістра історії ісламу в Єврейському університеті в Єрусалимі. Вивчав арабську мову та історію ісламу в Американському університеті та Університеті Аль-Азар в Каїрі. Статті Аві Йориша публікують світові видання, наприклад New York Times, Wall Street Journal, Foreign Affairs, Forbes і Al-Arabiya.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Нехай будуть з вами інновації. Як ізраїльська винахідливість рятує світ, Ави Йориш" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov