Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії, Клейтон Кристенсен


Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії
Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії
рекомендуем
Клейтон Кристенсен
Год выпуска: 2017
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-966-97633-3-4
Переплёт: твердый
304 страниц
Цена: 240.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
У своїй книзі "Дилема інноватора" професор Гарвардської школи бізнесу Клейтон М.Крістенсен намагається відповісти на питання, чому кращі компанії - з компетентними керівниками та потужними ресурсами - втрачають лідируючі позиції на ринку. Незважаючи на науковий підхід, книга написана доступною мовою, а пошук відповіді виявляється не менш захоплюючим, ніж детективне розслідування.

Книга призначена для фахівців, що працюють в сфері бізнес-консалтингу, менеджерів вищої і середньої ланки, підприємців, студентів і викладачів економічних вузів.
Ця книжка мала великий вплив на Стіва Джобса згідно біографії авторства Уолтера Айзексона. Але не один Стів Джобс оцінив цю уже класичну працю: у фан-клубі Крістенсена — Ілон Маск і Джефф Безос,

Про автора книги "Дилема інноватора":
Клейтон М. Крістенсен
- відомий дослідник, професор Harvard Business School, автор 11 бізнес-бестселерів. Він докладно вивчив життєвий шлях технологічних інновацій у виробництві різної продукції і дійшов невтішного висновку: великі компанії завжди програють дрібним, коли справа стосується чогось нового. Його основні праці присвячені створенню і впровадженню "підривних" інновацій.

Про книгу "Дилема інноватора":

"Всі компанії у всіх галузях працюють з певними обмеженнями, які визначають, що може і чого не може робити компанія. При появі" підривних "технологій менеджери надають своїм компаніям ведмежу послугу, якщо повністю підкоряються цим обмеженням. Так древні люди прив'язували пір'я до рук, забиралися на високе місце і махали руками, намагаючись літати, але тільки падали і розбивалися ".
Клейтон М. Крістенсен


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії, Клейтон Кристенсен" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov