Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти, Ів Піньє, Алан Сміт, Александер Остервальдер, Тріш Пападакос, Ґреґ Бернарда


Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти
Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти
Ів Піньє, Алан Сміт, Александер Остервальдер, Тріш Пападакос, Ґреґ Бернарда
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7388-69-1
Переплёт: мягкий
324 страниц
Цена: 372.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Щоб зробити бізнес успішним, варто знайти клієнтський сегмент і задовольнити його потреби - звучить майже як аксіома. Та як дізнатися, що саме потрібно споживачеві? І як не помилитися? Відповісти на ці питання допоможе друга книжка Александера Остервальдера й команди практиків, присвячена розробленню ціннісних пропозицій. Це своєрідна шпаргалка для вибагливого бізнесмена-практика. Автори пояснюють, як розробляти ціннісні пропозиції й тестувати їх, не витрачаючи зайвих грошей і часу, як ставити себе на місце користувача, переводити команду з режиму "проспати нудну нараду" на "працювати злагоджено й ефективно". Щоб не гаяти читацький час, автори подають інформацію доступно й структуровано, без зайвих сторінок. Запропоновані інструменти й історії успішних компаній ідеально доповнюють бізнес-комікси.
Книжка "Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти" - посібник для тих бізнесменів і підприємців, які прагнуть створювати корисні товари та послуги, будувати міцні стосунки зі споживачами і не викидати при цьому грошей на вітер.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка стане незамінним помічником для тих, хто лише починає власну справу, а також для всіх підприємців і бізнесменів, які бажають успішно реалізовувати проекти, збільшувати ефективність роботи своєї команди і зрештою пропонувати клієнтам те, чого вони хочуть.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Автори книжки покроково показують, як створити привабливий товар чи пропозицію, від якої споживачі не зможуть відмовитися. А цікава візуалізація максимально сприяє освоєнню їхніх ідей і спонукає застосовувати навички на практиці.

ПРО АВТОРІВ
Александер Остервальдер
- автор, оратор і консультант із питань інноваційних бізнес-моделей. Його практичний підхід до проектування інноваційних бізнес-моделей, розроблений спільно з доктором Івом Піньє, практикується різногалузевими компаніями по всьому світу, включно з 3M, Ericsson, Capgemini, Deloitte, Telenor тощо.
Ів Піньє - професор менеджменту інформаційних систем у Лозаннському університеті з 1984 року. Запрошений професор університету штату Джорджія в Атланті й університету Британської Колумбії у Ванкувері. Був активним учасником багатьох науково-дослідних проектів, пов'язаних зі створенням інформаційних систем, розробкою технічних завдань, менеджментом інформаційних технологій, інноваціями та інтернет-бізнесом.

ЦИТАТИ

Про особливі ціннісні пропозиції
Особливі ціннісні пропозиції фокусуються на завданнях, проблемах і перевагах, важливих для клієнтів, й успішно над цим працюють. Знову ж таки: не намагайтеся подолати всі проблеми споживачів і надати всі види користі. Слід зосередитися на тих, які матимуть значення для вашого клієнта.

Про "знеболювальні" для клієнтів
Успішна ціннісна пропозиція зосереджується на важливих проблемах, зокрема на тому, що "болить" клієнтові найдужче. Вам не потрібно пропонувати знеболювальне для кожної проблеми, яку ви ідентифікували в профілі клієнта, - жодна ціннісна пропозиція не здатна це забезпечити. Хороші ціннісні пропозиції часто зосереджуються не на всіх видах болю, а тільки на декількох, які вони здатні вгамувати.

Про вихідні точки
Всупереч поширеній думці, успішні нові пропозиції не завжди повинні починатись із дослідження клієнта. Однак вони завжди повинні завершуватися увагою до завдань, проблем і переваг, важливих для клієнта.

Про правильну бізнес-модель
Бізнес, який приносить менше доходів, ніж потребує витрат, неминуче зникне, навіть за наявності найуспішнішої ціннісної пропозиції. Формування правильних бізнес-моделей й ціннісної пропозиції є постійним рухом у напрямку до правильного співвідношення.

С этой книгой чаще всего покупают:
Створюємо бізнес-модель

Створюємо бізнес-модель

Ів Піньє, Александер Остервальдер
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
   
Цена: 372.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти, Ів Піньє, Алан Сміт, Александер Остервальдер, Тріш Пападакос, Ґреґ Бернарда" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov