Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• На гачку. Як створити продукт, що чіпляє, Нір Еяль і Раян Гувер


На гачку. Як створити продукт, що чіпляє
На гачку. Як створити продукт, що чіпляє
Нір Еяль і Раян Гувер
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7388-66-0
Переплёт: твердый
192 страниц
Цена: 203.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Книжка "На гачку. Як створити продукт, що чіпляє" Ніра Еяля, підприємця та бізнес-консультанта корпорацій зі списку Fortune 500, стала бестселером New York Times, найкращою бізнес-книжкою року за версією сервісу Goodreads та здобула чимало схвальних відгуків.

Чому деякі товари захоплюють людство так сильно, що воно не уявляє свого життя без них? Чому вони перетворюються на наші звички й змушують нас повертатися до них знову і знову? Що лежить в основі технології, яка "чіпляє" споживача?

У своїй книжці Нір Еяль пояснює читачеві "Модель потрапляння на гачок", яку застосовують успішні компанії, щоб непомітно мотивувати споживача купувати саме їхній продукт. Крок за кроком він розкриває секрети, на яких базується успіх будь-якої (і вашої також) компанії. Це зовсім не агресивна реклама чи дорогі промо-акції. Усе значно простіше

Книга "На гачку. Як створити продукт, що чіпляє" для всіх, хто прагне зрозуміти психологію споживача і без особливих фінансових затрат створити особливий продукт; для тих, кому цікавий маркетинг.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Ця книжка навчить вас сформувати звички покупців, тримати їх "на гачку" завдяки чотирьом крокам, які не потребують значних витрат на рекламу. Книжка наповнена практичними порадами, які будуть корисними для будь-якого бізнесу.

ПРО АВТОРА:
Нір Еяль
- підприємець і викладач. Працював у сфері ігор і реклами, де вивчив і випробував техніки впливу на споживача. Завдяки цьому написав бестселер "На гачку", що вчить, як створити товар, який щиро полюблять користувачі.
Нір Еяль викладав психологію споживача в Стенфордському університеті. Наразі консультує компанії зі списку Fortune 500 та пише для видань Harvard Business Review, The Atlantic, Tech Crunchі Psychology Today. Співзасновник стартапів Sunshine Business Development і AdNectar.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ:

Ця книжка підкаже вам, як створити наступне покоління продуктів. Прочитайте "На гачку" або ж її прочитає компанія, яка посяде ваше місце.
Метт Мулленвіг, засновникWordpress

Це книжка, про яку в Кремнієвій долині говорять усі.
Борис Вельдуйзен ван Зантен, засновник TheNextWeb

Книжка Ніра це шпаргалка, необхідна кожному стартапу, який намагається зрозуміти психологію користувача.
Дейв Маклур, засновник 500 Startups

Книжка містить корисні поради й розповіді людей, які не одну собаку зїли на розробці продуктів. Це серйозна розмова про те, як робити речі, про які люди думатимуть "як же ми без цього жили".
Publishers Weekly

ЦИТАТИ

Про несвідому поведінку
Звичка - це поведінка, яка відбувається несвідомо. Що більше зусиль - чи то фізичних, чи то розумових, - то менша ймовірність того, що це станеться.

Про звичку і залежність
Розробка товарів, що викликають звикання, - це маніпуляція. Розробникам таких товарів спершу необхідно переконатися, що їхні товари створюють здорові звички, а не нездорові залежності.

Про створення тригерів
Кінцевою метою товару, що формує звичку, є вирішення проблеми користувача за допомогою створення асоціації товару чи послуги із джерелом задоволення його конкретної потреби.

Про гнучкість ціноутворення
У галузі безплатних відеоігор стандартною практикою для розробників є відхилення прохання про оплату доти, доки користувачі не почнуть грати постійно й за звичкою. Коли з'являється бажання грати в нову гру й досягати в ній значних успіхів, перетворити звичайних гравців у платоспроможних споживачів значно легше. На продажу віртуальних товарів, додаткових життів, суперсили тощо роблять неабиякі гроші.

Про соціальну винагороду
Не дивно, що соціальні мережі стали такими популярними. Facebook, Twitter, Pinterest і ще кілька сервісів забезпечують понад мільярд людей потужною соціальною винагородою. Публікуючи пост, твіт чи пін, люди прагнуть до соціального схвалення. Отримання соціальної валюти змушує людину постійно повертатися до товару та очікувати більшого.

Про успішні компанії
Компанії, що успішно змінюють поведінку людей, пропонують їм вибір між звичним і новим, але зручнішим способом вирішення проблем. Поважаючи свободу користувачів, такі компанії полегшують формування нових звичок і змінюють поведінку назавжди.

Про нові віяння
Старі звички важко відходять, і дуже небагато людей володіють проникливістю, необхідною для того, щоб побачити, як інновації змінюють їхнє рутинне життя. Проте спостерігаючи за першими прихильниками, які вже засвоїли нові віяння, підприємці та розробники можуть виявити напрямки, які здатні перетворитися у мейнстрім.

С этой книгой чаще всего покупают:
Как создать продукт, который полюбят. Опыт успешных менеджеров и дизайнеров

Как создать продукт, который полюбят. Опыт успешных менеджеров и дизайнеров

Скотт Хёрф
Год выпуска: 2019
Изд-во: Манн, Иванов и Фербер
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
   
Цена: 610.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "На гачку. Як створити продукт, що чіпляє, Нір Еяль і Раян Гувер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov