Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів, Вільям Зінсер


Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів
Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів
Вільям Зінсер
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7552-59-7
Переплёт: твердый
288 страниц
Цена: 227.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Створення яскравого тексту - магія. Принаймні так це виглядає для читача. Та за лаштунками цього процесу - чітке розуміння формул та інструментів, які допомагають створити вдалий текст. Знаючи універсальні принципи, викладені у книзі "Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів", ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне - із чого почати свій текст?

Книжка "Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів" для всіх, хто хоче навчитися писати цікаві та переконливі тексти, спілкуючись по роботі, в листуванні з друзями або у соціальних мережах.

У світі було продано понад мільйон екземплярів книжки "Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів"

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книжці ви знайдете практичні поради, які допоможуть писати на найрізноманітніші теми: чи то про день із власного життя, враження від подорожей, чи то про обговорення спортивних змагань, політики, творів літератури або мистецтва.

ПРО АВТОРА:
Вільям Зінсер
- письменник, журналіст. Писав для New York Herald Tribune, викладав у Єлі, Вищій школі журналістики Колумбійського університету, а також читав курс із написання мемуарів у приватному університеті New School у Нью-Йорку.

ВІДГУКИ:

Незамінний навчальний посібник, який зробив Зінсера одним із найвпливовіших викладачів письменництва за останні півсторіччя.
Washington Post

Зінсер дає конкретні поради: пишіть чітко, відстоюйте написане, уникайте жаргону, використовуйте активну лексику та примусьте читача повірити, що ви насолоджувалися створенням тексту.
New York Times

ЦИТАТИ

Про читачів
Не слід вважати, що читачі надто тупі чи ледачі, щоб устигати за ходом думок автора. Якщо читач заплутався, зазвичай це означає, що автор не діяв достатньо обережно.

Про захоплення автора
Письменник повинен намагатися продати не тему роботи, а своє справжнє єство. Я часто із захопленням читаю праці про те, чим ніколи насправді не цікавився. Наприклад, щось наукове. Саме ентузіазм автора і захоплення предметом своєї оповіді змушують мене прикипати до сторінок.

Про письменника
Письменники повинні постійно запитувати себе: що я намагаюся сказати? Як не дивно, часто вони цього не знають.

С этой книгой чаще всего покупают:
Школа контента. Создавайте тексты, которые продают

Школа контента. Создавайте тексты, которые продают

рекомендуем
Майя Богданова
Год выпуска: 2019
Изд-во: Альпина Паблишер

в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
 
   
Цена: 300.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів, Вільям Зінсер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov