Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи, Байрон Шарп


Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи
Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи
Байрон Шарп
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7730-33-9
Переплёт: твердый
240 страниц
Цена: 290.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Маркетологи звикли діяти інтуїтивно та часто не можуть пояснити, чому одні рекламні кампанії — успішні, а інші — провальні. Однак багато шаблонів споживацької поведінки можна передбачити, стверджує експерт із маркетингу Байрон Шарп. Саме ці прогнози допоможуть побудувати грамотну, контрольовану й результативну маркетингову стратегію, яка приведе до збільшення продажів і зростання бізнесу.

У книжці "Як зростають бренди. Чого не знають маркетолог" автор наводить універсальні закони маркетингу, які однаково ефективно працюють у різних країнах і для різних типів компаній: від маленьких фірм до національних брендів, від крафтових товарів чи унікальних послуг до масового продукту.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка "Як зростають бренди. Чого не знають маркетолог"

ПРО АВТОРА
Байрон Шарп
— директор Інституту маркетингу імені Еренберґа—Басса Університету Південної Австралії. Дослідження інституту використовують і фінансово підтримують провідні компанії світу, такі як Coca-Cola, Kraft, Kellogg’s, British Airways, Procter & Gamble, Nielsen. Автор понад 100 академічних статей.

ЦИТАТИ:

Про зростання брендів
Щоб рости за розміром і популярністю, бренди мають працювати над двома ринковими активами: фізичною и? ментальною доступністю. Бренди, які може купити будь-хто будь-де, мають більшу частку на ринку. У цьому також допомагають інноваціі? та диференціація — навіть після того, як і?х скопіюють конкуренти.

Про дієву рекламу
Реклама працює тоді, коли зачіпає неи?ронні зв’язки (структури пам’яті) у головах покупців. Маркетологи повинні дослідити ці пропозиціі? структури для свого бренда, а тоді створити таку рекламу, яка паразитуватиме на них, нав’язливо підкреслюючи и?ого особливі переваги.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи, Байрон Шарп" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov