Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду, Едді Юн


Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду
Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду
Едді Юн
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7730-21-6
Переплёт: твердый
160 страниц
Цена: 227.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
На відміну від звичайних покупців суперспоживачі дуже зацікавлені в ваші товари, а можливо, навіть злегка схиблені на них.

Вони знають про кросівках все і мають десятки пар. Вони спортивні фанати c копіями футболок улюбленої команди, а стіни їх гаражів прикрашені підписаної символікою.

Суперспоживачі невипадкові люди, які закуповуються в масовій кількості. Це емоційні покупці, чиї рішення про придбання товарів засновані на життєвих цінностях і прагненнях.

Наприклад, суперспоживач Gatorade купує продукти компанії не просто тому, що йому подобається їхній смак. Він вибирає бренд, так як той відображає наполегливу роботу, а продукти Gatorade дозволять йому швидше відновитися після важкого тренування.

Суперспоживач "наймає" Gatorade на роботу по поліпшенню його результатів - відданість, яка також має відношення до більш широкої життєвої мети підготуватися до марафону.

Суперспоживачі можуть бути різнорідної групою, яку складно визначити.
Але автор книги "Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду" разом з колегами по The Cambridge Group має доступ до величезного обсягу даних про те, що люди дивляться і купують. Проаналізувавши базу даних Nielsen US Homescan, яка складається з даних по 100 000 американських домогосподарств, які погодилися на вимір їх покупок, і інші джерела інформації, він дізнався, що рухає цими людьми і що робить їх прихильними до компаній.

Про автора:
Едді йон
— експерт з монетизації стратегій суперспоживачів. засновник аналітичного центру eddiewouldgrow, що спеціалізується на стратегіях зростання. колишній партнер консалтингової компанії cambridge group.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду, Едді Юн" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov