Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт, Сет Ґодін


Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт
Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт
Сет Ґодін
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7552-57-3
Переплёт: твердый
168 страниц
Цена: 192.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Уявіть, що ви мандруєте автомобілем. За вікном ідилічний заміський пейзаж. На мальовничих пасовищах скубають траву сотні корів. Вам цікаво, але вже хвилин за двадцять ви перестаєте звертати на них увагу. Хай би якими були корови - симпатичними, ідеальними, із чудовим норовом, при гарному освітленні, - вам стає нудно. Ось на що ви звернете увагу - так це на пурпурову корову серед них, і точно її не забудете. Те саме і з продуктами, які ви пропонуєте клієнту. Ми живемо у світі, де більшість продуктів невидимі. Старе правило: створюйте безпечні, посередні продукти і поєднуйте їх із найкращим маркетингом, - перестало працювати. Лише унікальне викликає емоції та інтерес. Виняткове. Нове. Це - Пурпурова Корова.
Книжку перекладено 36-ма мовами

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка "Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт" для маркетологів, фахівців із запуску нових продуктів на ринок, підприємців, які планують починати, або розвивають власну справу.

ЧОМУ ЦЕ ВИДАННЯ
Книжка "Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт" допоможе створювати унікальні продукти, варті того, щоб про них говорили, а також поглянути по- новому на вашу маркетингову стратегію.

ПРО АВТОРА
Сет Ґодін
- американський підприємець, маркетолог, лектор. Був засновником компанії Yoyodyne, яку придбала Yahoo!. Ґодін - автор популярного бізнес-блогу sethgodin.com та 18 книжок, серед яких "Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?" ("Наш формат", 2016), "Усі ми трохи дивакуваті: міф про масовість та кінець конформізму" ("Наш формат", 2016).

ВІДГУКИ ЕКСПЕРТІВ:

Сет Ґодін перевернув наші погляди на маркетинг, роботу та зміни, що відбуваються навколо нас.
Selling Power

Про що ніколи не говорять клієнти? Вони ніколи і нікому не розповідають про посередні продукти, сервіс чи компанії. Посередність - це смерть, швидка чи повільна. Єдине, що здатне захопити клієнтів сьогодні, - ваша винятковість. Це те, що включає бажання володіти і ділитись. Тож шукайте власну Пурпурову Корову!
Олена Мальцева, викладачка курсу маркетингу в Києво-Могилянській бізнес-школі kmbs

ЦИТАТИ

Про рекламу на ТВ
Телевізійно-промисловий комплекс проіснував півстоліття, це довго. Так довго, що немає вже тих людей, які розробляли такі успішні стратегії та рекламу. Нікого не лишилося у Philip Morris чи General Foods, хто пам'ятав би життя ще до того, як телебачення створило цих бюрократичних монстрів. І тут-то й приховано проблему. Телевізійно-промисловий комплекс спливає за водою, і більшість маркетологів гадки не мають, як цьому зарадити. Щодня компанії витрачають мільйони на відродження славних днів телевізійно-промислового комплексу. І щодня вони зазнають невдачі.

Про продукти-лідери
Наздогнати лідера важко, тому що лідером стає той, хто зробив щось незвичайне. А це незвичайне вже зайняте - тільки-но ви візьметеся за нього, воно більше не буде незвичайним.

Про нову еру маркетингу
Маркетинг у посттелевізійному світі більше не полягає в тому, щоб зробити продукт привабливим, цікавим, приємним чи кумедним після його задуму і створення. Він полягає в першу чергу в тому, щоб спроектувати цю річ так, аби вона змогла стати вірусом.

С этой книгой чаще всего покупают:
Усі ми трохи дивакуваті: міф про масовість та кінець конформізму

Усі ми трохи дивакуваті: міф про масовість та кінець конформізму

Сет Ґодін
Год выпуска: 2016
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует   Оставить заявку
 
Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?

Пробуй, не зупиняйся. Коли востаннє ви щось робили вперше?

Сет Ґодін
Год выпуска: 2016
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует Оставить заявку
Цена: 105.00 грн. 
 
Цена: 105.00 грн. 

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Пурпурова Корова! Як створити незабутній продукт, Сет Ґодін" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov