Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!, Кел Ньюпорт


Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
Кел Ньюпорт
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7682-14-0
Переплёт: твердый
248 страниц
Цена: 215.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
У сучасному світі справжня винагорода чекає не на тих, хто може вправно користуватися соцмережами. Цього легко навчитися. Особливими стають ті, що здатні глибоко мислити та створювати унікальні ідеї. Для цього, переконує автор, важливо вміти занурюватися у завдання та фокусуватися.
Книжка "Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!" про найважливішу навичку XXI століття - вміння глибоко фокусуватися.
Автор дає поради, як зробити глибоке фокусування основою для виконання будь-яких завдань, дозовано сприймати інформацію, розумно користуватися соціальними мережами, змінити свої звички, щоб концентруватися на роботі та досягати успіху.

Книга "Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!" для найширшого кола читачів, всіх, хто прагне кар'єрного та особистісного зростання.


ПРО АВТОРА
Кел Ньюпорт
- професор комп'ютерних наук Джорджтаунського університету, письменник, автор популярного блогу про саморозвиток Study Hacks.

ВІДГУКИ:

Зосередженість поруч з гаджетами, глибина думки в умовах інформаційного вибуху, усамітнення в мегаполісах виглядають як парадоксальні і неможливі явища сьогодення. Але саме усамітнення, заглиблення і зосередженість дозволяють і жити зі смислом, і створювати щось дійсно нове. Книжка запрошує всіх небайдужих до власного життя повірити в те, що в сучасному світі це можливо.
Едуард Мальцев, заступник декана kmbs, керівник Presidents' MBA

Ньюпорт стверджує, що звички сучасних професіоналів - перевіряти пошту в будь-який час, бігати з наради на нараду, переоцінювати багатозадачність - насправді лише шкодять змістовній праці.
Publishers Weekly

Книжка Кела Ньюпорта - це свіжий голос серед інформаційного шуму. Нам не потрібні кліки, котики чи емоджі. Нам потрібна справжня робота, яку ми можемо виконувати, коли прямо дивимося їй в очі.
Сет Ґодін, автор книжок "Усі ми трохи дивакуваті", "Пробуй, не зупиняйся!", "Пурпурова Корова!"

ЦИТАТИ

Про зосереджену творчу працю
У суспільстві невпинно знижується здатність до зосередженої творчої праці, з іншого, цінність її постійно зростає.

Про соціальні медіа
Є золота середина в стосунках із соціальними медіа, і якщо ви хочете навчитися зосереджено працювати, знайдіть її.

Про раціональне використання соціальних медіа
Візьміть конкретну соціальну мережу, згадайте ваші основні завдання й спитайте себе, чи допоможе користування цією мережею виконати їх, чи зашкодить, чи, може, практично ніяк не вплине на їхнє виконання? Будьте уважні, тепер настав час ухвалити важливе рішення. Продовжити користуватися цією соцмережею варто лише в тому разі, коли виявилося, що користування нею для вас є корисним і ця користь значно переважає ймовірну шкоду.

С этой книгой чаще всего покупают:
Гиперфокус. Как я научился делать больше, тратя меньше времени

Гиперфокус. Как я научился делать больше, тратя меньше времени

Крис Бэйли
Год выпуска: 2019
Изд-во: Альпина Паблишер

в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
 
   
Цена: 300.00 грн. 
   

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!, Кел Ньюпорт" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov