Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя, Білл Барнет, Дейв Еванс


Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя
Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя
Білл Барнет, Дейв Еванс
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7552-20-7
Переплёт: твердый
224 страниц
Цена: 227.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку

Диплом не гарантує, що ви любитимете свою роботу. Успішна кар'єра не визначає щастя. Ваші кар'єра, щастя та повсякденне життя - у ваших руках. Головне, поставити собі правильні питання та бути готовим втілювати відповіді у життя.
Як знайти роботу, що по-справжньому подобатиметься?
Як збудувати кар'єру, яка забезпечить хороше життя?
Як відшукати життєвий баланс?
Як зробити щось вартісне, що змінить цей світ?

Автори книги "Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя" пропонують поглянути на своє майбутнє очима дизайнера і створити проект вашого життя.

Книжка "Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя" для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться саморозвитком, плануванням життя, кар'єри чи власного бізнесу.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Ця книжка дасть вам важливі інструменти, які допоможуть вийти із "зачарованого кола" й спроектувати змістовне, наповнене задоволенням життя, у якому ваша особистість, ваші переконання та ваша робота не суперечитимуть одне одному. І коли вас запитуватимуть: "Як справи?" та "Що нового?", у вас завжди буде, що відповісти.

Бестселлер New York Times


ПРО АВТОРА:
Білл Барнетт - виконавчий директор Дизайнерської програми у Стенфордському університеті, де раніше здобув магістерський ступінь з продуктового дизайну. Виконує роль радника у кількох технологічних стартапах.
Дейв Еванс - викладач курсу продуктового дизайну у Стенфордському університеті, консультант із менеджменту. Очолював відділ запуску продуктів одного напряму в компанії Apple. Співзасновник компанії зі створення відеоігор Electronic Arts. Білл Барнет та Дейв Еванз викладають курс дизайн- мислення у Стенфорді.

ВІДГУКИ:

Хочете нарешті жити змістовним життям? Почніть думати як дизайнер.
New York Times

Основна помилка - це погоджуватися на стиль життя, який робить вас нещасним. Ось головний урок, який дає ця книжка.
Publishers Weekly

ЦИТАТИ:

Про дизайн
Усе, що робить наше щоденне життя простішим, продуктивнішим і приємнішим, з'явилося тому, що існувала якась проблема, і тому, що десь у світі якийсь дизайнер чи команда дизайнерів взялися вирішити цю проблему.

Про готовність до дій
Якщо ви схильні до дій, то обов'язково зможете побудувати свій шлях уперед.

Про "антипристрасть"
Багато людей перебувають під впливом застарілого переконання, що важливо просто визначити об'єкт своєї пристрасті. Якщо вони це зроблять, усе стане на своє місце. Ми ненавидимо цю ідею з однієї лише причини - більшість людей не знає, що є їхньою пристрастю.Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя, Білл Барнет, Дейв Еванс" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov