Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива, Дэн Сенор, Сол Сингер


Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива
Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива
Дэн Сенор, Сол Сингер
Год выпуска: 2016
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-966-97633-0-3
Переплёт: твердый
360 страниц
Цена: 240.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Ізраїль - маленька країна без будь-яких природних ресурсів, яка знаходиться в постійному стані війни. Але ми знаємо її завдяки високій підприємницької культури, адже Ізраїль створює більше стартапів, ніж великі стабільні країни, за винятком хіба що США.
У чому секрет такого успіху? Щоб відповісти на це питання, автори книги "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" Ден Сенер і Сол Сінгер розглядають особливості життя, освіти та культури країни. Одна з причин - це інновації, на які зробили ставку в Ізраїлі. Доступ до новітніх наукових розробок необхідний успішним компаніям, а держава повинна прибрати перешкоди на шляху до них. Інша причина - обов'язкова військова служба: вступ до лав військового підрозділу рівнозначно вступу до престижного університету. Для України книга "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива" є вкрай корисною і своєчасною. Оскільки вона описує не поодинокий успішний проект, а успіх всієї країни, розвиток якої залежало тільки від її громадян, командної роботи, творчого підходу, прийняття невдач і незламності духу. Книга була переведена на тридцять мов, а для українського перекладу автори підготували спеціальне передмову.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива, Дэн Сенор, Сол Сингер" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov