Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Моя корзина
Книг в корзине:
...
На сумму:
...  грн.
Перейти в корзину Перейти в корзину
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей, Любомир Остапів


Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей
Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей
Любомир Остапів
Год выпуска: 2020
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-67-7
Переплёт: мягкий
224 страниц
Цена: 270.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Коли розпочинати розмовляти з дітьми про гроші? Як краще давати кишенькові гроші? Як пояснити, що таке сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною?
У книжці "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей" зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки. "Малюк та Бюджет" - це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об'єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити. Якщо батьки володітимуть цією інформацією, то діти навчаться розумно управляти своїм грошима протягом усього життя.

Про автора:
Любомир Остапів
- фінансист, засновник соціального проекту фінансової грамотності українців "Сімейний Бюджет". Партнер сервісу планування фінансового життя iPlan.ua. Автор книжки "Любов та бюджет", яка стала бестселером у сегменті фінансової літератури.
Перша книга Любомира "Home Finance for Couples" видана англійською мовою на Amazon у 2013 році. Вона здобула кілька міжнародних винагород.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей, Любомир Остапів" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov