Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті, Насім Ніколас Талеб


Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті
Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті
Насім Ніколас Талеб
Год выпуска: 2018
Изд-во: Наш формат
ISBN: 978-617-7388-93-6
Переплёт: твердый
400 страниц
Цена: 267.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку. Дивовижно, та завдяки невизначеності і впливу змін люди, речі та цілі системи можуть еволюціонувати й ставати кращими. Цю рису Насім Талеб називає антикрихкістю й окреслює прості правила, які допоможуть обернути непередбачуваність і невизначеність на джерело самовдосконалення. Ба більше, ця властивість дає користь як людям, так і компаніям і навіть країнам, а коло питань, які допомагає з'ясувати книжка, надзвичайно широке - від методу помилок, оцінювання ризику до політики, освіти й медицини.

Книжка "Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті" всесвітньо відомого філософа, математика, науковця Насіма Ніколаса Талеба, автора світового бестселера "Чорний лебідь".
"Антикрихкість" - це детальна інструкція з виживання у світі, де правлять Чорні лебеді. Це одна з книжок усесвітньо відомої серії "Невизначеність" (Incerto), до якої входять також "Чорний лебідь" ("Наш формат", 2017), "Обдурені випадковістю" та "Прокрустове ложе", які наше видавництво готує до друку. На думку самого автора, "Антикрихкість" - найважливіша його праця.

Книжку "Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті" варто всім, хто цікавиться теорією ймовірності, математикою, філософією, системним аналізом та літературою.

ПРО АВТОРА
Насім Ніколас Талеб
- лівансько-американський філософ, математик, науковець. Працював на керівних посадах у брокерських фірмах Лондона і Нью-Йорка. Колишній біржовий аналітик, засновник хедж-фонду Empirica Capital LLC. Викладав у кількох університетах, зокрема в Нью-Йоркському та Оксфордському. Видатний літератор, письменник, знаний у всьому світі відкриттям феномену Чорних лебедів.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Неймовірна праця, сповнена прикладів, історій, влучних зауважень і гостроцікавих недомовок. Я вже хочу прочитати її знову. А потім ще раз.
Мет Рідлі, Wall Street Journal

Смілива книжка, яка пояснює, чому і як саме ми можемо скористатися невизначеністю, випадковістю та помилковістю. Це може докорінно змінити ваше життя.
Newsweek

Антикрихкість - це не просто економічна й політична доктрина. Це також ключ до хорошого життя.
Fortune

ЦИТАТИ

Про функціонування в умовах невизначеності
Антикрихкість любить випадкове й невизначене, що означає - і це дуже важливо - любов до помилок, точніше, до певного розряду помилок. Антикрихкість дає нам змогу функціонувати в умовах невизначеності, коли ми не до пуття відаємо, що робимо - і все одно досягаємо успіху. Скажу просто: робити ми вміємо краще, ніж думати, - саме завдяки антикрихкості. По-моєму, завжди краще бути антикрихким невігласом, ніж дуже кмітливим і крихким.

Про Чорних лебедів
Чорні лебеді (з великої літери) - це непередбачувані рідкісні події великого масштабу, які спричиняють серйозні наслідки. Непередбачувані для окремого спостерігача. Назвімо такого підсліпуватого спостерігача "індичкою" - ці події стають для нього повною несподіванкою і завдають шкоди, мов День подяки для індички. Я стверджую, що історію роблять "чорнолебедині", рідкісні події, а ми натомість займаємося тонкими нюансами звичайного, розробляємо моделі, формулюємо теорії, будуємо концепції, які не допомагають ані побачити Чорних лебедів, ані оцінити ймовірність їхньої появи.

Про антикрихкість
На щастя, природа-мати - завдяки антикрихкості - найкращий фахівець із рідкісних подій і найкраще дає раду Чорним лебедям. Мільярди років вона якось виживає без командно-адміністративних розпоряджень випускників Ліги плюща, яких розсадили по директорських кріслах. Антикрихкість - це не просто засіб від Чорних лебедів; зрозуміти її - означає перестати боятися рідкісних подій, які й творять історію, технологію, науку, все на світі.

С этой книгой чаще всего покупают:
Шкура у грі

Шкура у грі

Насім Ніколас Талеб
Год выпуска: 2019
Изд-во: Наш формат
в корзину
Только на 1 книгу
 
Чорний лебідь

Чорний лебідь

Нассім Николас Талеб
Год выпуска: 2017
Изд-во: Наш формат
Временно отсутствует Оставить заявку
Цена: 285.00 грн. 
 
Цена: 267.00 грн. 

Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті, Насім Ніколас Талеб" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov