Мужские правила. Отношения, секс, психология Жесткий подход Дэна Кеннеди Искусство обмана. Социальная инженерия в мошеннических схемах
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Криве дзеркало життя. Головні міфи про рак.., Марія Кондратова


Криве дзеркало життя. Головні міфи про рак..
Криве дзеркало життя. Головні міфи про рак..
новинка
Марія Кондратова
Год выпуска: 2020
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7858-09-5
Переплёт: твердый
312 страниц
Цена: 205.00 грн.
Есть в наличии
в корзину

Instant Purshare Только на 1 книгу
Доставка: по Киеву - в течение суток*
                по Украине - от 2 до 10 суток*
Мало яке захворювання чи стан людського організму оточені такою кількістю міфів і домислів, як рак. При цьому в основі багатьох міфів лежить відголосся реальних наукових теорій, до невпізнаваності спотворених «усною народною творчістю» в пересудах і переказах.

Автор книжки "Криве дзеркало життя. Головні міфи про рак..", молекулярний біолог Марія Кондратова, що працює у паризькому Інституті Кюрі, поставила перед собою завдання відділити зерна від полови і дати читачу доступне, але разом з тим наукове уявлення про природу ракових захворювань і сучасних підходах до їх діагностики і лікування. Молекулярна онкологія — разючий приклад того, як фундаментальне наукове знання про структуру геному і системи кліткової регуляції перетворюється на ліки і методи діагностики, що рятують тисячі життів. І ця книжка, незважаючи на очевидний драматизм вибраної теми, не про хвороби і смерті, а про життя — його труднощі, крихкість і красу.

Чому книжку варто прочитати
Є багато достойних книжок з онкології, адресованих медикам. Також є чимало прекрасних підручників і науково-популярних книг із молекулярної біології. Але якщо ви, не будучи лікарем чи біологом, хочете отримати уявлення про те, як саме здорові клітини перетворюються на злоякісні і яке наукове підґрунтя сучасних методів протиракової терапії, то «Криве дзеркало життя» — це саме та книжка, яка вам потрібна.

Про автора:
Марія Кондратова
— кандидат біологічних наук, письменниця, сценаристка.
Закінчила Харківський національний університет за спеціальністю «біохімія». З 2014 року працює в Інституті Кюрі (Париж, Франція) — одному з найбільших європейських наукових центрів вивчення онкології. Галузь наукових інтересів на тепер — молекулярна онкологія і імунологія.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Криве дзеркало життя. Головні міфи про рак.., Марія Кондратова" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

* Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Киев 331-04-53, Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36, Интертелеком (094) 831-04-53 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov