Мужские правила. Отношения, секс, психология ЄПідтримка Так ЄПідтримка
 
Наши проекты:
Вход для зарегистрированных пользователей
Регистрация нового пользователя
Каталог книг Новинки Анонсы Заказы / Корзина Рассылка Оплата и Доставка Контакты
Вы находитесь в разделе каталога:
• Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?, Еліс Фейрінг


Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?
Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?
рекомендуем
Еліс Фейрінг
Год выпуска: 2020
Изд-во: Yakaboo Publishing
ISBN: 978-617-7544-44-8
Переплёт: интегральный
178 страниц
Цена: 300.00 грн.
Временно отсутствует     Оставить заявку
Книга Еліс Фейрінг "Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?" стане незамінним гідом у світі натурального вина. Що ж це таке? Натуральне вино практично не містить домішок, виготовляється за умов мінімального втручання із винограду, вирощеного в органічний та біодинамічний спосіб. Простіше кажучи, це щонайсправжнісіньке вино, за яким завжди видніє постать винороба і яке найлегше знайти саме на локальних виноробнях – або ж у магазинах і ресторанах, котрі підтримують рух за натуральне вино, котрий за останні десять років набув надзвичайно широкого розмаху. Закохатись у такий продукт надзвичайно просто. Цей ілюстрований путівник від знаної американської винознавчині із надзвичайно чутливим носом допоможе розібратись у термінології та виробниках, дистриб’юторах і тонкощах дегустації. «Натуральне вино» дійсно стане відмінним подарунком для кожного – і не лише поціновувача, а й того, хто тільки готується зробити свій перший ковток. Будьте обережні, вороття не буде!


Про автора книги "Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?":
Еліс Фейрінг
- американська журналістка і письменниця, протягом декількох років оглядач вина і подорожей для журнала Time. Відома як захисниця «натурального вина». Публікувалася в таких виданнях, як The New York Times, New York Magazine, San Francisco Chronicle, LA Times, Conde Nast Traveller і Forbes Traveler. За свою кар'єру і внесок в світ винної журналістики вона удостоїлась таких великих галузевих нагород, як премія Фонду Джеймса Борода, міжнародна премія виноробів імені Луї Родерера і нагорода Gourmand Book Award. Також веде свій визнаний критиками блог thefeiringline, який журнал Food & Wine назвав одним з семи найкращих.


Хотите оставить отзыв? У Вас возникли вопросы о книге "Натуральне вино для кожного. Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?, Еліс Фейрінг" ? Пишите:

* Текст сообщения:
 
  Отправить
Поиск по каталогу
 поиск в аннотациях
Искать

 

 * Подробнее об условиях доставки смотрите в разделе "Оплата и Доставка" нашего магазина.
Если у Вас возникли вопросы как подобрать и купить книги в нашем интернет-магазине звоните с 10 до 18 по будним дням: Водафон (050) 809-56-66, Киевстар (067) 408-26-36 или пишите нам

 
   
  Programming - Dmitriy Kotov & Andrey Kotov